Nasi klienci wymagają od nas profesjonalizmu w każdym calu. Chcą by serwis drzwi automatycznych przebiegał szybko i sprawnie, ale przede wszystkim by był skuteczny. Chcą aby produkt pozostał sprawny i nie wymagał kolejnej wizyty w najbliższym czasie.

To właśnie nastawienie na skuteczność, pozwoliło nam przetrwać na rynku już 10 lat, a obecnie dzięki zadowoleniu klientów rozwinąć się w spółkę.

Serwis drzwi automatycznych to nasza specjalność!

 

Co sprawia, że jesteśmy skuteczni?

Przede wszystkim osoby zatrudnione na stanowiskach techników regularnie uczestniczą w szkoleniach i testach. Podnosi to ich kwalifikacje i wiedzę na temat nowoczesnych rozwiązań automatyki drzwiowej. Duża wiedza techników połączona z bogatym zapleczem części zamiennych  gwarantuje Państwu szybkie i kompetentne usunięcie usterki.

 

 Działania serwisowe obejmują :

  • usuwanie zgłaszanych usterek
  • wymianę wyeksploatowanych bądź uszkodzonych części
  • modernizacje obecnych napędów
  • adaptacja napędów do potrzeb klienta
  • montaż zabezpieczeń
  • wymianę elementów stolarki aluminiowej

 

 Miasta objęte działaniami serwisowymi :

Bełchatów, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Dębica, Gliwice, Gorlice, Katowice, Kędzierzyn-Koźle, Kielce, Kraków, Legnica, Nowy Sącz, Nowy Targ, Nysa, Opole, Przemyśl, Rzeszów, Sandomierz, Starachowice, Tarnów, Wałbrzych, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zawiercie, Żywiec – oraz okolice tych miast.

Zamówienie Serwisu

Serwis Drzwi Automatycznych